LevnoBot.cz
Přidat obchod

Vana záchytná na olej, s roštem - ASTA

Záchytná vana - jímka na olej (pod sudy), s vyndavacím kovovým roštem – ASTA W2ST/G. Praktická záchytná vana se používá se pro skladování či plnění/vyprazdňování až dvou sudů (barelů) objemu až 220 litrů. Spolehlivě zachytává unikající oleje a další kapaliny – přes rošt odtečou do spodní nádoby, odkud je možné je následně odsát a zlikvidovat. Nehrozí tak jejich vylití na zem. Produkt je vyroben z kvalitní ocelového plechu tloušťky 3 mm, lakováno práškovou barvou. Stabilní konstrukce na 4 nohách. Vhodné pro autoservisy, dílny, průmyslové provozy a další místa, kde se skladuje olej ve větším množství. Technické parametry: ·         Délka: 1200 mm ·         Šířka: 800 mm ·         Výška: 230 mm

9210 CZK

mojedilna.cz

Koupit za 9210 CZK

Historie ceny
Datum Cena v CZK
25.5.2024 9219
24.5.2024 4610
5.5.2024 9219